Naar inhoud
Winkelwagen

Nu populair

-30%
Bestseller
Areia - Grote serveerschaal shell zandAreia - Grote serveerschaal shell zand
Areia - Grote serveerschaal shell zand
Aanbiedingsprijs62,90 € Normale prijs89,90 €
-41%
Limited edition
Adventskalender 2026 PremiumAdventskalender 2026 Premium
Adventskalender 2026 Premium
Aanbiedingsprijs299,00 € Normale prijs507,00 €
-5%
Bestseller
Limited edition
MaM x Isis Maria - Botervloot blauw roodMaM x Isis Maria - Botervloot blauw rood
MaM x Isis Maria - Botervloot blauw rood
Aanbiedingsprijs56,90 € Normale prijs59,90 €
-46%
Limited edition
Adventskalender 2026 ClassyAdventskalender 2026 Classy
Adventskalender 2026 Classy
Aanbiedingsprijs199,00 € Normale prijs370,00 €
Cadeaubon in doosjeBlaue Geschenkbox und Geschenkkarte mit Aufschrift "Motel a Miio" auf hellem Hintergrund.
Cadeaubon in doosje
AanbiedingsprijsVan 30,00 €
-30%
Bestseller
Areia - Zout- en peperstrooiers zand azuurAreia - Zout- en peperstrooiers zand azuur
Areia - Zout- en peperstrooiers zand azuur
Aanbiedingsprijs17,40 € Normale prijs24,90 €
-30%
Bestseller
Coimbra - Geurkaars Ocean Breeze paarsCoimbra - Geurkaars Ocean Breeze paars
Coimbra - Geurkaars Ocean Breeze paars
Aanbiedingsprijs27,90 € Normale prijs39,90 €
Blauer Hintergrund mit weißer Aufschrift: „50€ VOUCHER“ in der Mitte. Beige, geschwungene Formen zieren das Design.
Digitale Cadeaubon
AanbiedingsprijsVan 30,00 €
-5%
Bestseller
Limited edition
MaM x Another Cotton Lab - Vaas M geelMaM x Another Cotton Lab - Vaas M geel
MaM x Another Cotton Lab - Vaas M geel
Aanbiedingsprijs66,40 € Normale prijs69,90 €

Onze collecties in zand

-30%Cremefarbene Schüssel auf einem weißen Tisch vor einem grauen Hintergrund.Schüssel, Gabeln, Messer und Zitronenscheibe auf rot-weiß gestreifter Tischdecke, im Sonnenlicht.
Sereno - Mueslikom zand
Aanbiedingsprijs16,00 € Normale prijs22,90 €
Areia - Espressoschotel classic zand
Aanbiedingsprijs5,50 € Normale prijs7,90 €
Binnenkort terug
Sintra - Espressoschotel classic zand
Aanbiedingsprijs5,50 € Normale prijs7,90 €
Binnenkort terug
Cordoama - Grote serveerschaal zand
Aanbiedingsprijs48,90 € Normale prijs69,90 €
Binnenkort terug
Cordoama - Serviesset modern zand 16-delig
Aanbiedingsprijs240,00 € Normale prijs398,40 €
-30%Lorosa - Grote kop zandLorosa - Grote kop zand
Lorosa - Grote kop zand
Aanbiedingsprijs13,90 € Normale prijs19,90 €
Areia - Serveerbord L ovaal zand
Aanbiedingsprijs41,90 € Normale prijs59,90 €
Binnenkort terug
Seia - Eierdop zand Set van 4
Aanbiedingsprijs30,90 € Normale prijs47,60 €
Binnenkort terug
-30%Lorosa - Grote Beker zandLorosa - Grote Beker zand
Lorosa - Grote Beker zand
Aanbiedingsprijs12,50 € Normale prijs17,90 €
-30%Keramikschüssel mit beige-weißen Streifen auf weißem Hintergrund.Weiße Schale mit beigen Streifen auf weißem Untergrund vor grauem Hintergrund.
Costeira - Pastabord zand
Aanbiedingsprijs18,80 € Normale prijs26,90 €
-30%
New
Store exclusive
Sintra - Matcha-set Bubble 4-delig zandSintra - Matcha-set Bubble 4-delig zand
Sintra - Matcha-set Bubble 4-delig zand
Aanbiedingsprijs48,90 € Normale prijs69,90 €
-40%Tavira - Serviesset zand 16-deligTavira - Serviesset zand 16-delig
Tavira - Serviesset zand 16-delig
Aanbiedingsprijs240,00 € Normale prijs398,40 €
Sintra - Grote Beker Bubble zand Set van 4
Aanbiedingsprijs45,90 € Normale prijs71,60 €
Sintra - Pastabord modern zand
Aanbiedingsprijs18,80 € Normale prijs26,90 €
Areia - Espressobeker zand Set van 4
Aanbiedingsprijs30,90 € Normale prijs47,60 €
Cordoama - Serviesset modern zand 8-delig
Aanbiedingsprijs120,00 € Normale prijs199,20 €
-30%Sintra - Serveerbord L ovaal zandSintra - Serveerbord L ovaal zand
Sintra - Serveerbord L ovaal zand
Aanbiedingsprijs41,90 € Normale prijs59,90 €
Binnenkort terug
Coimbra - Vaas M zand
Aanbiedingsprijs27,90 € Normale prijs39,90 €
-40%
Bestseller
Serviesset Sand Dreams zand 16-deligServiesset Sand Dreams zand 16-delig
Serviesset Sand Dreams zand 16-delig
Aanbiedingsprijs249,00 € Normale prijs414,40 €
Coimbra - Grote kop zand Set van 4
Aanbiedingsprijs51,90 € Normale prijs79,60 €
-35%Sintra - Grote kop zand Set van 4Sintra - Grote kop zand Set van 4
Sintra - Grote kop zand Set van 4
Aanbiedingsprijs51,90 € Normale prijs79,60 €
Areia - Grote schotel classic zand
Aanbiedingsprijs8,30 € Normale prijs11,90 €
Binnenkort terug
-35%Areia - Espressokop zand Set van 4Areia - Espressokop zand Set van 4
Areia - Espressokop zand Set van 4
Aanbiedingsprijs38,90 € Normale prijs59,60 €
Binnenkort terug
Cordoama - Botervloot zand
Aanbiedingsprijs34,90 € Normale prijs49,90 €
Areia - Schotel klein classic zand
Aanbiedingsprijs6,90 € Normale prijs9,90 €
Binnenkort terug
Sintra - Schotel klein classic zand
Aanbiedingsprijs6,90 € Normale prijs9,90 €
Binnenkort terug
Sintra - Grote schotel classic zand
Aanbiedingsprijs8,30 € Normale prijs11,90 €
Binnenkort terug
Cordoama - Grote kop modern zand Set van 4
Aanbiedingsprijs51,90 € Normale prijs79,60 €
Areia - Pizzabord zand
Aanbiedingsprijs20,90 € Normale prijs29,90 €
Binnenkort terug
-35%
Bestseller
Coimbra - Grote kop zand Set van 6Coimbra - Grote kop zand Set van 6
Coimbra - Grote kop zand Set van 6
Aanbiedingsprijs77,90 € Normale prijs119,40 €
Areia - Espressobeker zand Set van 6
Aanbiedingsprijs45,90 € Normale prijs71,40 €
-40%Sintra - Serviesset modern zand 7-deligEin Stapel aus vier beigefarbenen Tellern und einer Schüssel steht auf einem weißen Tisch.
Sintra - Serviesset modern zand 7-delig
Aanbiedingsprijs106,00 € Normale prijs175,30 €
Sintra - Kleine Beker Bubble zand Set van 4
Aanbiedingsprijs38,90 € Normale prijs59,60 €
Sombra - Vaas M zand
Aanbiedingsprijs48,90 € Normale prijs69,90 €
-35%Sintra - Kleine kop zand Set van 6Sintra - Kleine kop zand Set van 6
Sintra - Kleine kop zand Set van 6
Aanbiedingsprijs69,90 € Normale prijs107,40 €
Binnenkort terug
-35%Areia - Espressokop zand Set van 6Areia - Espressokop zand Set van 6
Areia - Espressokop zand Set van 6
Aanbiedingsprijs57,90 € Normale prijs89,40 €
Binnenkort terug
Cordoama - Serviesset modern zand 24-delig
Aanbiedingsprijs359,00 € Normale prijs597,60 €
Cordoama - Grote kop modern zand Set van 6
Aanbiedingsprijs77,90 € Normale prijs119,40 €
Sintra - Cappuccinokopje & schotel klein classic zand
Aanbiedingsprijs18,90 € Normale prijs26,90 €
Binnenkort terug
-35%Sintra - Grote kop zand Set van 6Sintra - Grote kop zand Set van 6
Sintra - Grote kop zand Set van 6
Aanbiedingsprijs77,90 € Normale prijs119,40 €
-30%
New
Store exclusive
Sintra - Matcha-schaal Bubble zandSintra - Matcha-schaal Bubble zand
Sintra - Matcha-schaal Bubble zand
Aanbiedingsprijs20,90 € Normale prijs29,90 €
-30%Ein weißer Teller mit dezenten beigefarbenen Streifen auf einer weißen Oberfläche.Ein Teller mit hellen, breiten, diagonalen Streifen auf einem weißen Untergrund liegt auf einem weißen Tisch.
Costeira - Groot bord zand
Aanbiedingsprijs18,80 € Normale prijs26,90 €
Coimbra - Vaas S zand
Aanbiedingsprijs13,90 € Normale prijs19,90 €
-30%Lorosa - Mueslikom modern zandLorosa - Mueslikom modern zand
Lorosa - Mueslikom modern zand
Aanbiedingsprijs16,00 € Normale prijs22,90 €
Binnenkort terug
Seia - Eierdop zand Set van 6
Aanbiedingsprijs45,90 € Normale prijs71,40 €
Binnenkort terug
-35%Vier Keramiktassen in neutralen Farbtönen auf einem weißen Tisch, zwei liegen, zwei sind gestapelt.Vier hellfarbene Tassen mit Henkeln stehen nebeneinander auf einer weißen Oberfläche.
Grote kop Sand Harmony zand Set van 4
Aanbiedingsprijs51,90 € Normale prijs79,60 €
-40%Serviesset Sand Dreams zand 8-deligServiesset Sand Dreams zand 8-delig
Serviesset Sand Dreams zand 8-delig
Aanbiedingsprijs125,00 € Normale prijs207,20 €
-36%Sintra - Kleine kop zand Set van 4Sintra - Kleine kop zand Set van 4
Sintra - Kleine kop zand Set van 4
Aanbiedingsprijs45,90 € Normale prijs71,60 €
Binnenkort terug